Mapa podróżnika
Mapa dla podróżnika

Na początek mam do Was pytanie, czy zastanawialiście się kiedykolwiek ile państw i miast dotychczas odwiedziliście? Ja zaczęłam ostatnio liczyć, w końcu jeździmy po świecie już wiele lat, zwiedziliśmy kilkadziesiąt państw, tysiące miast, zrobiliśmy setki tysięcy kilometrów. Chciałam to w jakiś sposób udokumentować. Znalazłam kilka serwisów internetowych, aplikacji na telefon, które umożliwiają stworzenie osobistej mapy podróży. Wszystkie są jednak tylko i wyłącznie w świecie wirtualnym, a ja szukałam czegoś na kształt albumu na zdjęcia, czegoś materialnego.
Przeglądając różne strony internetowe, trafiłam na stronę: mygiftdna.pl Znalazłam tam bogatą ofertę map-obrazów na płótnie, piance, mapę Polski, Europy, USA, Ameryki i świata. Obejrzałam je i doszłam do wniosku, że czegoś takiego szukałam.

Wybrałam Mapę Podróży: Świat- Przypnij swoje podróże.

Zamówienie doszło do mnie w ekspresowym tempie- 2 dni. Przesyłka zawierała:

  • kolorową mapę o wymiarach 70×100 cm, wydrukowaną na piance umożliwiającej „przypinanie” swoich podróży, całość elegancko obramowaną drewnianą, solidną ramką,
  • czarny marker (niezmywalny) do opisania swojej mapy,
  • różnokolorowe pinezki, które umożliwiają zaznaczenie domu, miejsc odwiedzonych, planowanych i wymarzonych. Można nimi również przypiąć np. zdjęcia, widokówki bądź flagi,
Pakiet startowy
Pakiet startowy

Mapa świata jest rewelacyjną pamiątką. Przypinając pinezki-podróże, wspominaliśmy miejsca w których byliśmy, ludzi których poznaliśmy i przygody które przeżyliśmy. Rozmawialiśmy również o państwach, które planujemy odwiedzić w niedalekiej przyszłości, a sporo ich zostało.
Mapa będzie świetnym prezentem dla każdego kto kocha podróże, sprawdzi się jako wyjątkowa dekoracja, a także posłuży młodszym domownikom za mapę do nauki geografii. Szczerze polecam!!!

Ps. Liczba odwiedzonych państw: 51
Liczna odwiedzonych miast: ca 550