Wynajem samochodów

Wynajmujemy wyprawowe samochody terenowe osobom pragnącym przeżyć off-roadową przygodę. Nasze samochody mają zmienione, wzmocnione zawieszenie, osłony podwozia, snorkele i odpowiednie opony, są w pełni ubezpieczone i przechodzą regularne kontrole stanu technicznego.

W ofercie:

Pajero IV
Mitsubishi Pajero IV
Pajero IV
Mitsubishi Pajero IV

Mitshubishi Pajero IV 3.2 DTi automat z klimatyzacją

cena za dobę: 450 zł z VAT

Oczekujemy również kaucji zwrotnej w wysokości 3500 zł.

Oferta dotyczy wyłącznie wynajmu do udziału w naszych wyprawach. Czas wynajmu liczymy od dnia odebrania samochodu w Polsce do dnia jego zwrotu. Możliwe jest też doprowadzenie samochodu do kraju docelowego lub do klienta – kalkulowane indywidualnie.

Szkolenia i doskonalenie jazdy off-road

Chcesz sprawdzić jak prowadzi się terenowy samochód? Proponujemy wyjazdy w teren z instruktorem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania. Możesz też kupić voucher i dać go bliskiej osobie w prezencie. Więcej szczegółów w naszym sklepie.

Usługi samochodami terenowymi

Świadczymy usługi samochodami terenowymi wraz z kierowcami, polegające np. na obsłudze imprez terenowych (niekoniecznie off-roadowych), dowozu specjalistów do trudno dostępnych miejsc, itp. Nasza ekipa obsługiwała m. in. przygotowanie słynnego biegu Runamgeddon, na Pustyni Błędowskiej. Wieźliśmy także ekipę filmową do Arktyki. Ceny kalkulowane indywidualnie.

Runmageddon

Bilety promowe

Firma nasza jest autoryzowanym agentem firmy Pet Polonia. Poprzez nasze biuro można zakupić bilety na większość linii promowych w Europie i północnej Afryce oraz na przejazd Eurotunelem. Obowiązują ceny cennikowe poszczególnych armatorów.

Norrona – tym potworem pływamy na Islandię

Bilety promowe

Pośredniczymy w organizowaniu wiz do krajów tranzytowych i docelowych na naszych trasach. Między innymi do Rosji, Kazachstanu, Mauretanii, Senegalu, Chin, Mongolii.

Wiza chińska