Doświadczeni przewodnicy

Prowadzimy wyprawy od 16 lat. Zdobyliśmy samochodami arktyczną północ zimą i dotarliśmy przez całą Azję do Oceanu Spokojnego. Byliśmy w każdym kraju w Europie. W Afryce dotaliśmy do Beninu i Togo,  a także do Kenii. Staramy się prowadzić wyjazdy tak, żeby zadowolić zarówno początkujących amatorów 4x4 jak i zaawansowanych wyjadaczy. Nie szukamy błota na siłę - chodzi o podróż, przygodę i fun. O to, żeby dotrzeć tam, gdzie nie da się dojechać z biurem all inclusive. Sprawdź, jak możesz z nami poznawać Świat od dzikiej strony.

Wyprawy 4x4 również z dziećmi

Zapraszamy również całe rodziny z dziećmi - szczególnie w czasie wakacji. Kontakt z naturą, rozwój dzieci przez poznawanie innych kultur, krajobrazów, ludzi i smaków, niezapomniane chwile z rodzicami, czas na dyskusje, biwaki w atrakcyjnych dla dzieci miejscach. Nie jeździmy od rana do nocy. Mamy czas na popołudniową wspólną rekreację, magiczny czas bez tik-toka i telefonu w ręce. Nasza oferta obejmuje m. in. takie destynacje jak: Maroko, Mauretania, Sahara Zachodnia, Tunezja, Algieria, Kenia, Rumunia, Albania, Bośnia, Macedonia, Grecja, Serbia, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Mongolia, Gruzja i Turcja.

Off-road dla każdego

Jeżeli nie masz swojego samochodu - wynajmiemy dla Ciebie. Możesz zabrać auto z Polski albo podstawimy na lotnisko w kraju docelowym. Wiele imprez prowadzimy w taki sposób, że po codziennych trudach wyprawy 4x4 docieramy do hotelu i tam biesiadujemy przy restauracyjnym stole, żeby po wygodnej nocy, wjechać w dzicz kolejnego dnia. A może wolisz całkiem na dziko? Na zdjęciu wyżej nocujemy na plaży nad Atlantykiem w Maroko. Dołącz do nas i poczuj jak można podróżować inaczej. Zobacz nasz kalendarz 4x4.

Loading Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

marzec 2024

Mauretania 4x4 wyprawa

Mauretania 2024 – Trans Sahara Adventure

2 marca 2024 - 21 marca 2024

Przeżyj z nami wyjątkową przygodę off-roadową w Mauretanii. Wyprawa potrwa 2 tygodnie (od momentu spotkania w Rabacie do zakończenia wyprawy na granicy Mauretanii i Sahary Zachodniej). Pokażemy Wam kraj, leżący prawie w całości na Saharze. Słynący z największego monolitu Afryki - Ben Amery - na który wejdziemy pieszo. Będziemy przemierzać bezkres pustyni jadąc 3 doby po piasku bez żadnego miasta po drodze. Przekonacie się, co oznacza prawdziwa pustynia, prawdziwy off-road i prawdziwe wyzwanie. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej »

kwiecień 2024

Natangia 4x4

Natangia – zlot off-roadowy

12 kwietnia 2024 - 14 kwietnia 2024
Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński, Polska

Zlot off-roadowy przez północną Warmię - Natangię. Nocleg w gotyckim zamku. Przepiękne tereny, malownicza trasa. Zapraszamy

Dowiedz się więcej »
+ Export Events